Vyhrajte dárkový balíček od Mylord Premium „Sea frozen“ záruka kvality

mylord_premium_soutez_fotojpg.jpg

Pokud si chcete dopřát kvalitní rybí maso bez přidané vody a aditiv, sáhněte po rybách, které jsou zamrazené ihned po vylovení přímo na moři. Maso z nich je nejen výrazně chutnější a šťavnatější, ale zachovává si také nutriční hodnoty. Zamrazení na moři představuje nejlepší způsob pro zpracování rybího masa, které putuje k nám do střední Evropy. „Takto vzniklé rybí filé je nejkvalitnější, a to z hlediska chuti, šťavnatosti i nutričních hodnot, které si zachovává. Dodá lidskému tělu dietní bílkoviny, minerály, stopové prvky a omega 3 nenasycené kyseliny, stejně jako ryby ulovené a zkonzumované do několika hodin po ulovení, tak jak se s tím setkáváme v přímořských oblastech,“ objasňuje Vladimír Prokop, zástupce značky Mylord Premium. Výrobky takto zpracované bývají nejčastěji označovány na obalu produktu textem „sea frozen“ nebo „zamrazeno na moři“. Nutriční složení je prakticky stejné jako u ryb čerstvých. Výhodou sea frozen filetů je pak jejich celoroční dostupnost, nižší cena než u chlazených ryb a možnost delšího skladování. Mezi takto zamrazené rybí maso patří například i tresky z řady Mylord Premium, které jsou bezprostředně po vylovení ze severního Pacifiku vyfiletovány a hluboce zmrazeny přímo na palubě lodi.

Skvělou kvalitu rybích výrobků a bez kompromisů přináší značka Mylord Premium na náš trh už od roku 2008. Drží se hesla „NEKUPUJTE VODU, KUPUJTE RYBU!“ a výhradně se zaměřujeme na výrobky z ryb zmrazené přímo na moři, na palubě lodi, ihned po ulovení a vyfiletování.

 

Zapojte se do soutěže a vyhrajte voucher v hodnotě 500 Kč na nákup zdravých ryb, grilovací rošt na ryby a kuchyňskou zástěru! Stačí jen správně odpovědět na otázku:

Kolik produktů nabízí současně značka Mylord Premium na svém webu?

  1. 3

  2. 5

  3. 8

Nápovědu hledejte na www.mylord-premium.cz.

Své odpovědi zasílejte na e-mail: souteze@xantypa.cz

Aktuální vydání
XANTYPA 05/2019

XANTYPA XANTYPA 05/2019

Obsah vydání

Inzerce
banner_predplatne