Soutěž o poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup oblečení značky BUSHMAN.

Aktivní životní styl a respekt k přírodě. Udržitelná móda je v České republice poměrně novým pojmem, přičemž ale typický představitel zde působí již přes dvacet let.

 

 cf112761-final-kopiejpg.jpg

 

Udržitelná móda představuje oblečení, které podporuje aktivní životní styl, navíc je zpracováno z materiálů šetrných k životnímu prostředí. Největším zástupcem v Česku je outdoorová značka Bushman, která nabízí kvalitní a udržitelnou módu s vysokou morální hodnotou podpořenou zkušenostmi od roku 1997.

 

logo-bushman-kopiejpg.jpg

 

Důležité hodnoty aktivního života bezpochybně doplňují společenská a environmentální odpovědnost, což se v dnešní době týká i módy, resp. oblečení, které je nedílnou součástí každodenního bytí nás všech. Udržitelná móda dává možnost ukázat, že k životnímu prostředí nejsme zcela lhostejní a zároveň dává možnost mít svůj osobitý styl, vypadat dobře a cítit se pohodlně. Základem jsou vždy přírodní materiály, které jsou snadno recyklovatelné. Myšlenka udržitelnosti, nadčasové modely a ohled na prostředí, ve kterém žijeme, to je zásadní rozdíl oproti oblečení z umělých materiálů a rychloobrátkovou prodejní strategií.

Stěžejní je rozhodnutí každého jednotlivce. Jestli do svého šatníku pořídí kousek, který bude sloužit několik let, nebo dá přednost oblečení na jednu sezonu. Pomalu ale jistě přichází trend kvality, která nás bez problémů může provázet i několik let. Udržitelná móda je taková móda, která vypadá dobře, a přitom nepodléhá módním trendům. Je to móda, která je výrazně nadčasová nejen co se týče vzhledu, ale především kvalitou zpracování.

 

 cf112591-lavicka-vyska-final-kopiejpg.jpg

 

Máme tady soutěž o poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup oblečení značky BUSHMAN.


Odpovězte správně na kvízovou otázku do 20. 11. 2018 včetně. Každý ze třech výherců obdrží jeden poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup oblečení v síti prodejen Bushman. Vylosovaní výherci budou uvědomnění e-mailem i telefonicky. Výhry zasíláme na adresy v České republice.


Kvízová otázka:

V jakém roce byla založena značka BUSHMAN?⦁ 1993⦁ 1997⦁ 1999⦁ Odpovědi zasílejte na souteze@xantypa.cz

 

cf112799-final-kopiejpg.jpg

Aktuální vydání
XANTYPA 04/2019

XANTYPA XANTYPA 04/2019

Obsah vydání

Inzerce
banner_predplatne