Tři oříšky pro Popelku - originální rodinná show

 

top_ba_ticketportal_1200x1200_v01_01jpg.jpg

 

Legendární pohádka Tři oříšky pro Popelku vás novým jevištním zpracováním přenese přímo do notoricky známého pohádkového příběhu nejen prostřednictvím hereckých výkonů Pavla Trávníčka a dalších známých osobností, ale také díky jedinečné výpravě s množstvím kostýmů, kouzel a jevištích efektů.

Pavel Trávníček si roli krále v originální produkci této pohádky na jevišti v Německu již zahrál a nyní se tedy připravuje na českou verzi. Ke své roli říká: „Musíme si přiznat, že je tady jistý časový posun. Prince jsem opustil, a tak budu král. Není to muzikál. Je tam však hudba Karla Svobody a všechno, jak má být.“ řekl Pavel Trávníček a dodává; „Je to rodinná show a myslím si, že to je přesné.“

 

baner-clanek

 

Do děje diváky vtahuje i nová koncepce jevištní dekorace v podobě rozměrných projekčních panelů, takže iluze je prakticky reálná jako ve filmu. Toto jedinečné spojení s živými prvky včetně opravdových koní na scéně přináší zcela nový a neopakovatelný zážitek umocněný známou hudbou. Velké obrazovky zaručují, že i ten nejmenší divák uvidí v sále Kongresového centra i ten nejmenší oříšek na scéně. V režii Filipa Renče uvidíte známé herecké osobnosti.

V hlavních rolích Pavel Trávníček, Karel Heřmánek, Václav Vydra, Dana Morávková, Veronika Žilková, Jan Rosák, Milan Peroutka, David Gránský, Martin Kraus, Štěpán Komárek, Karel Heřmánek ml., Mahulena Bočanová, Anna Slováčková, Sabina Rojková, Nikola Ďuricová, Oldřich Kříž, Jitka Sedláčková, Dagmar Zázvůrková, Vlastimil Zavřel, Jana Švandová, Milan Šteindler, Kateřina Klausová a další.

Premiéra 12. října 2018 v Kongresovém centru Praha!

www.trioriskypraha.cz

Aktuální vydání
XANTYPA 078/2019

XANTYPA XANTYPA 078/2019

Obsah vydání

Inzerce
banner_predplatne